Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

CYRK KORONA odwiedzi jeszcze Sandomierz (video)

Dodał: Agnieszka dnia 2013-08-02 13:57:22 - Komentarze  (0)  (czytane 19840 razy)

W Sandomierzu z niepowtarzalnym widowiskiem wystąpi 'Cyrk Korona'. Spektakl odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 17.30 w cyrkowym namiocie, który już został rozłożony na placu Plac Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy! wiecej»

TAGI:

CYRK ZALEWSKI W BUSKU-ZDROJU

Dodał: AT dnia 2012-05-14 14:50:36 - Komentarze  (8)  (czytane 11302 razy)

15 maja (wtorek) największy i najbardziej znany w Polsce cyrk - Cyrk Zalewski wystąpi w Busku-Zdroju. To część 10 - miesięcznej trasy po Polsce, podczas której cyrkowy namiot Zalewskich stanie w ponad 200 miastach, ich artyści zagrają ponad 250 przedstawień, które zobaczy niemal 300 tys. widzów. Dla naszych czytelników wraz z Cyrkiem Zalewskich przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były zaproszenia do cyrku. wiecej»

TAGI:

CYRK ZALEWSKI W JĘDRZEJOWIE! MAGIA, RYZYKO i JEŻOZWIERZE...

Dodał: AT dnia 2012-04-23 12:23:08 - Komentarze  (2)  (czytane 6816 razy)

27 kwietnia (piątek) największy i najbardziej znany w Polsce cyrk - Cyrk Zalewski wystąpi w Jędrzejowie. To część 10 - miesięcznej trasy po Polsce, podczas której cyrkowy namiot Zalewskich stanie w ponad 200 miastach, ich artyści zagrają ponad 250 przedstawień, które zobaczy niemal 300 tys. widzów. wiecej»

TAGI:

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

więcej

Sport

Ostatni sprawdzian BSF przed debiutem w II Lidze Futsalu

Buskie Stowarzyszenie Futsalu powoli kończy przygotowania do nadchodzącego sezonu w II Lidze Futsalu Małopolsko – Świętokrzyskiej. Drużyna z Buska w środę o godz. 21 rozegra ostatni mecz sparingowy, w którym przeciwnikiem będzie FK Stal Mielec. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

50-lecie premiery filmu Pan Wołodyjowski

Krajobraz Chęcin od lat zachwyca każdego, również filmowców. Niegdyś pozbawione lasów wzgórza chęcińskie zainspirowały twórców z Jerzym Hoffmanem na czele do realizacji zdjęć do legendarnego filmu Pan Wołodyjowski właśnie w naszych okolicach. więcej»

więcej

Polityka

Zbigniew Koniusz nowym Wojewodą świętokrzyskim

W dniu dzisiejszym już oficjalnie potwierdzono wcześniejsze informacje, że Doktor nauk medycznych Zbigniew Koniusz obejmie funkcję Wojewody Świętokrzyskiego. więcej»