Strona startowa

Wiadomości - Sport

Zdrój przegrał z Wierną Małogoszcz

Dodał: Milena Data: 2015-09-02 09:28:14 (czytane: 20146)

Pięć goli obejrzeli w niedzielne popołudnie kibice w Busku-Zdroju. W kolejnym meczu o czwartoligowe punkty miejscowy Zdrój podejmował Wierną Małogoszcz. Goście z Małogoszcza byli nieco bardziej skuteczni i wygrali 3:2.

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Faworytem niedzielnego spotkania był, spadkowicz z III ligi, drużyna Wiernej Małogoszcz. Drużyna buskiego Zdroju natomiast, po dwóch pierwszych porażkach przystąpiła do meczu pełna nadziei na pierwsze ligowe punkty. W barwach MKS-u zadebiutował dobrze znany buskim kibicom, Robert Banaszek. Z powodu czerwonej kartki w meczu z Alitem nie mógł natomiast zagrać Norbert Kula.

Już w pierwszych minutach spotkania busczanie mogli zdobyć bramkę. Groźnie na bramkę rywali strzelał Hubert Drej, lecz piłka po jego strzale powędrowała nad poprzeczką. Odpowiedź gości była błyskawiczna. Już w 5 minucie wyszli na prowadzenie. Nieporozumienie buskiej defensywy wykorzystał Ernest Supierz. Po stracie bramki Zdrój rzucił się do odrabiania strat, W 22 minucie po stałym fragmencie piłka po strzale Krzysztofa Treli trafiła w poprzeczkę a następnie pod nogi Huberta Dreja, który nie miał problemu z umieszczeniem jej w siatce Wiernej. Na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Robert Banaszek płaskim strzałem pokonał bramkarza z Małogoszcza. Pierwsza odsłona niedzielnego meczu zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1.

W drugiej połowie spotkania zespół Wiernej przejął inicjatywę. Już w 49 minucie doprowadził do remisu. Trzecią bramkę podopieczni Krzysztofa Treli stracili w 73 minucie po dośrodkowaniu w pole karne. Głową, Pawła Rybińskiego pokonał strzelec pierwszego gola w meczu Ernest Supierz.

Była to trzecia porażka Zdroju w obecnym sezonie. Kolejną szansę na ligowe punkty piłkarze z Buska będą mieli już za tydzień. W wyjazdowym spotkaniu zagrają z Unią Sędziszów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.