Strona startowa

Wiadomości - Sport

Czwarta wygrana juniorów!

Dodał: Milena Data: 2018-05-16 10:42:00 (czytane: 2049)

Czwarty mecz wygrali na wiosnę juniorzy MKS "Zdrój". Tym razem podopieczni trenera Lecha Malczewskiego pokonali na wyjeździe "Unię" Sędziszów 3:1.

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki
www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. W pierwszej połowie oba zespoły kilkakrotnie zagroziły bramce rywali, jednak efekt bramkowy przyszedł dopiero w 35 minucie. Rzut wolny z 20 metrów wykonywali gospodarze a piłka wylądowała w okienku bramki MKS.

Druga połowa to już wyraźna przewaga busczan, którzy grali szybko i pomysłowo. W 66 minucie spotkania po faulu na Patryku Czupryńskim, sędzia podyktował rzut karny, którego pewnym wykonawcą okazał się Krystian Bracisiewicz. Nasi zawodnicy dalej atakowali i w 82 minucie ich wysiłki zostały nagrodzone. W polu karnym rywali po raz kolejny faulowany był P. Czupryński i sędzia ponownie wskazał na "wapno". Pewnym wykonawcą po raz drugi okazał się K. Bracisiewicz.

Gospodarze w ostatnich minutach rzucili się do odrabiania strat jednak nasz zespół umiejętnie się bronił. W doliczonym czasie gry MKS wyprowadził kontrę. Bardzo aktywny tego dnia P. Czupryński podał do K. Bracisiewicza a ten z zimną krwią pokonał wychodzącego bramkarza "Unii" kompletując hat-tricka.

"UNIA" Sędziszów - MKS "Zdrój"  1 : 3 (1:0)
Gole dla MKS: 66', 82', 94' Krystian Bracisiewicz
Skład MKS: Picheta - Malara, Sowula, Socha, Chłopecki - Czajor, Bracisiewicz, Prośniak, Chmura - Czupryński, Bouchachi.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl