Strona startowa

Wiadomości - Sport

Derby Ponidzia dla Nidy

Dodał: Milena Data: 2014-11-03 15:38:31 (czytane: 12872)

W niedzielę na nowo wyremontowanym stadionie w Pińczowie rozegrano kolejne Derby Ponidzia. W trzynastej kolejce IV ligi Nida Pińczów podejmowała MKS Busko-Zdrój. Lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali busczan 3:1.

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

W spotkanie lepiej weszli piłkarze z Pińczowa, którzy już w pierwszych minutach meczu objęli prowadzenie po bramce Konrada Ciaci. Mimo straty gola piłkarze Zdroju nabrali werwy i próbowali szukać drogi do bramki przeciwnika. Sztuka ta udała się Rafałowi Witkowskiemu, który pod koniec pierwszej połowy pięknym strzałem pokonał bramkarza Nidy.

Druga bramka dla gospodarzy wpadła w drugiej połowie po rzucie karnym. Po zagraniu piłki ręką przez buskiego obrońcę w polu karnym, Łukasz Mika zamienił jedenastkę na gola. Po objęciu prowadzenia pińczowianie skupili się na pilnowaniu wyniku i atakach z kontry. Po jednej z takich akcji Paweł Łuszcz dobił piłkę do pustej bramki i ustalił wynik spotkania na 3:1.

Buska drużyna kończyła spotkanie w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Kamil Kolanowski i musiał opuścić plac gry.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl