Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Noclegi i turystyka > Hotele i pensjonaty

 

Hotel „Gwarek” w Staszowie jest kameralnym hotelem położonym w centrum Staszowa, w otoczeniu pięknych XVIII wiecznych kamieniczek. Okna naszego hotelu wychodzą na zabytkowy ratusz. O Państwa wygodę i dobre samopoczucie zadba miła i profesjonalna obsługa hotelu.

W chwili obecnej dysponujemy 23 miejscami noclegowymi w 12 pokojach jedno i dwuosobowych o wysokim standardzie i 2 apartamentami w ścisłym centrum miasta. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, toaletę, radio, telefon, telewizje satelitarną, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Pokoje wykończone są komfortowo i przytulnie, posiadają swój niepowtarzalny styl i atmosferę, wywołany indywidualną kolorystyką i aranżacją.

 

hotel_gwarek001.jpg


Do dyspozycji Gości oddajemy jadalnię, salę konferencyjną na 50 miejsc, bar kawowy, saunę, bankomat oraz parking przy Hotelu – ogrodzony i zamykany.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, w godzinach 7:00 do 10:00


Konferencje

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy salę konferencyjną na 50 osób. Ustawienie sali można dostosować według potrzeb, np. ustawienie teatralne, bankietowe czy szkoleniowe. 


Ponadto w naszym hotelu znajduje się  jedna mała sala szkoleniowa oraz kameralna sala gabinetowa, doskonale nadająca się na rozmowy rekrutacyjne, niewielkie szkolenia i spotkania biznesowe.

W salach  Hotelu Gwarek – od wielu lat odbywają się spotkania,  konferencje i szkolenia. 

Latem udostępniamy cichy ogródek. Mają Państwo możliwość zamówienia przerwy kawowej. Nasz profesjonalny zespół podejmie się kompleksowej obsługi każdego Klienta. Możliwość całodobowego korzystania z sali.

hotel_gwarek002.jpg

 

Sauna

Zima każdemu może dać się we znaki. Niskie temperatury, krótkie dni, brak słońca, intensywna praca sprawiają, że odczuwamy zmęczenie, tracimy odporność i szybciej łapiemy infekcje. Nasza skóra traci zdrowy wygląd, staje się szara i chropowata. Na te wszystkie dolegliwości jest jednak sposób. To wizyty w saunie, przynajmniej raz w tygodniu, w seriach 3 razy po 10 minut, z przerwami na zimny prysznic. Zapraszamy do naszej profesjonalnej sauny.

 

hotel_gwarek003.jpg


Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „SIARKOPOL” Spółka Akcyjna są właścicielem hotelu.

 

Kontakt
Hotel Gwarek
ul. Rynek 13
28-200 Staszow

Tel/Fax: +48 15 864 33 21
www.gwarek.siarkopol.org
gwarek@siarkopol.org

 

 Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 26105Data ostatniej weryfikacji: 2011-04-20

Kategorie