Strona startowa

Wiadomości - Sport

Juniorzy mistrzem jesieni

Dodał: Milena Data: 2014-10-30 10:14:42 (czytane: 4494)

W sobotnie popołudnie zespół juniorów młodszych rozegrał swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalem był odwieczny rywal "Zenit" Chmielnik. Podopieczni trenera Lecha Malczewskiego pokonali gospodarzy 5:0.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Mecz rozpoczął się od ataków naszych zawodników. Raz lewą, raz prawą stroną sunęły ataki na bramkę gospodarzy. Rezultatem tych akcji były rzuty rożne, które precyzyjnie wykonywał Krystian Bracisiewicz. Po pierwszym z nich Artur Ciepliński uderzył z pierwszej piłki w poprzeczkę. Drugie uderzenie Artka głową trafiło już do bramki rywali. Po kilku minutach kolejny strzał głową naszego pomocnika, z trudnościami sparował na słupek, bramkarz gospodarzy. Nasz zespół kompletnie zdominował chmielniczan, choć akcje ofensywne bardzo utrudniała murawa boiska, która przypominała wielki, błotne bajoro.

W 36 minucie gospodarze wyprowadzili szybką kontrę, po której napastnik "Zenitu" znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Wojciech Kuza jednak świetnie się zachował i odważnym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo.

Druga część spotkania rozpoczęła się od kolejnych ataków gości. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jakub Florczyk odnalazł dokładnym podaniem w polu karnym Konrada Sikorskiego, który obrócił się z piłką i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Parę minut później w polu karnym "Zenitu" został sfaulowany Albert Lasia i arbiter podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą "jedenastki" okazał się Krystian Bracisiewicz.

Nasz zespół kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń i stwarzał sobie kolejne sytuacje. Po jednej z nich i świetnej akcji Alberta. Lasi bramkę powinien zdobyć Konrad Sikorski, lecz jego strzał okazał się niecelny.

W 72 minucie swoja bramkę zdobył, bardzo aktywny Lasia, który wykończył zespołową akcję.

W doliczonym czasie gry piątą bramkę zdobył Michał Kułaga, który pojawił się na boisku parę minut wcześniej. Jakub Florczyk zagrał prostopadłe podanie w pole karne a Michał wyszedł idealnie w tempo i mocnym strzałem przypieczętował zwycięstwo naszego zespołu.

"Ciężki teren w pierwszej połowie, utrudniał moim zawodnikom akcje ofensywne. Jednak mimo tych niedogodności zaprezentowaliśmy się dobrze. W drugiej części meczu atakowaliśmy na tę bardziej "suchą" bramkę i było już dużo lepiej. Zdominowaliśmy rywala i stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Dziękuję drużynie za tę rundę. Była świetna w naszym wykonaniu. Bardzo dużo dała nam lekcja z zeszłego sezonu. Na pewno będziemy jeszcze chcieli poprawić naszą grę. Mam tez nadzieję, że wkrótce kilku moich wychowanków trafi do pierwszej drużyny" - powiedział po meczu trener Lech Malczewski

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl