Strona startowa

Wiadomości - Sport

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój remisuje z GSF Gliwice (foto/nowe video)

Dodał: Milena Data: 2019-04-12 15:52:09 (czytane: 6540)

W piątek, 5 kwietnia 2019 roku drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój rozegrała ostatnie spotkanie w ramach 1 Polskiej Ligi Futsalu. Buska drużyna zremisowała z GSF Gliwice 2:2.

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój zakończył rozgrywki w ramach 1 Polskiej Ligi Futsalu (gr. południowa). W piątek buska drużyna rozegrała 21. kolejkę i zmierzyła się w liderem GSF Gliwice.

Pierwsza bramka dla GSF Gliwice padła dość szybko bo już w 3 minucie. Na przerwę zawodnicy schodzą z wynikiem 1:0 dla gości. Kolejną bramkę GSF Gliwice zdobywają w 23 minucie. Maxfarbex odrabia straty i w 29 minucie jest już 2:1. Wyrównująca bramka pada w 37 minucie. Mecz zakończył się remisem 2:2.

GSF Gliwice - Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój 2:2 (1:0)