Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mężczyzna podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym aresztowany

Dodał: Marta Data: 2020-06-23 14:10:22 (czytane: 2428)

W czwartek, 18 czerwca 2020r. Sąd Rejonowy w Busku – Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 46 – letniego mężczyzny.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, StaszówMieszkaniec gminy Gnojno podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem jest śmierć 65 – letniego sąsiada. Zdarzenie miało miejsce na początku ubiegłego tygodnia.

W miniony poniedziałek wieczorem 65 – latek przyszedł w odwiedziny do swojego 46 – letniego sąsiada. Tam obaj mieszkańcy gminy Gnojno wspólnie spożywali alkohol. We wtorek po południu 46 – latek powiadomił służby ratunkowe, że na terenie swojej posesji, w budynku gospodarczym znalazł martwego sąsiada. Jak opowiadał, wcześniej 65 – latek był pijany, kilkakrotnie się przewrócił, spadł nawet ze schodów, ale odmówił wezwania pogotowia ratunkowego.

Rzekomo miał tłumaczyć, że nic mu nie będzie. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły lekarz sądowy. Przeprowadzone oględziny wykazały, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Właściciel posesji, na której doszło do tragedii został zatrzymany.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły Prokuraturze Rejonowej w Busku – Zdroju na przedstawienie mieszkańcowi gminy Gnojno zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem jest śmierć człowieka.      

W czwartek, 18 czerwca Sąd Rejonowy w Busku – Zdroju zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.  

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem jest śmierć człowieka kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 5 lat, karę 25 lat pozbawienia wolności albo karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Busku - Zdroju 

Reklama.

Zobacz także

Nowy dowódca 101 batalionu lekkiej piechoty w Kielcach

Dodane: 2020-07-08 12:12 - Komentarze  (2)  czytane (306)

TAGI:Komentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.108.61

(2020-06-24 08:47:59)

(2020-06-24 08:42:28)

artykuł powyższy jest dzienniarskim bełkotem opartym na zasłyszanych informacjach. cyt. spadł nawet. a może nie spadł, tylko się zsunął.

(2020-06-24 08:37:31)

który medyk robił oględziny, a który sekcję? gratulacje.

(2020-06-24 07:52:40)

po ostatnim kieliszku starszy pan chciał iść po wódkę, ale sponiewierał się i łeb potłukł. teraz będzie dopatrywanie udziału osób trzecich.

(2020-06-23 21:28:42)

Takie są skutki spozywania trucizny zwanej alkoholem ,we łbach tak po***i że nie wiedzą co robią ale jest zezwolenie rządu na sprzedaż tego specyfiku mimo że tyle nieszczęść przez ten narkotyk płynny jest.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Kolejne osoby pokonały koronawirusa - komunikat Sanepidu na dzień 07.07.2020r.

Według buskiego Sanepidu do chwili obecnej potwierdzono zakażenie u dwunastu osób z powiatu buskiego, szesnastu z pińczowskiego,...