Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Niepowtarzalne widowisko - kaskaderzy w Pińczowie.

Dodał: AT Data: 2011-06-21 15:03:36 (czytane: 12570)

24 czerwca 2011r. zapowiada się niezwykle ciekawie. Amatorów mocnych wrażeń zapraszamy do Pińczowa na stadion sportowy, gdzie będą mogli podziwiać pokazy kaskaderskie grupy "Flott Cascaders Team".

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, StaszówFlott Cascaders Team


Nasza działalność ma więcej niż trzydzieści lat tradycji. Team w obecnej postaci został założony w 1993 roku. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. Na każde tournee dokładnie się przygotowujemy i mamy całkowicie profesjonalne podejście, tak aby nasz widz odchodził pełen adrenaliny i emocji. Wyniki naszych starań zostały zwieńczone wielkimi sukcesami. Na swoim koncie mamy dwa światowe i wiele czeskich rekordów.

Z filmów i reklam jakie nakręciliśmy warto wymienić Casino Royale i Taxi 3. Pracowaliśmy w takich krajach jak; Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Rosja ale najdłużej i z największymi sukcesami w Polsce.

 

kaskaderzy001.JPG

kaskaderzy002.jpg


Może zapytacie, dlaczego to jedyny zespół tego rodzaju w Europie?. Może dlatego, że mamy ogromne zaplecze techniczne, możemy nagłośnić i oświetlić ogromne stadiony. Nasz Show odbywa się przy sztucznym oświetleniu, jest pełen pirotechnicznych i ogniowych efektów. W Team'ie pracują mistrzowie kinematografii i sportów motorowych. Koordynator kaskaderów ściśle współpracuje z reżyserem i choreografem. Musimy doliczyć do tego wiele ciężarówek sprzętu i mamy największe kaskaderskie Show w Europie.

Na tym polega wyjątkowość FLOTT CASCADERS TEAM - gdyż oryginał może być tylko jeden.

 

kaskaderzy003.jpg

kaskaderzy004.JPGMacie niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak pracują profesjonalni filmowi kaskaderzy! Możecie wziąć udział w wielu demonstracjach, nakręcaniu niebezpiecznych scen akcji: samochodami, quadami i motocyklami w roli głównej.

Nasz występ rozpoczyna się z bardzo precyzyjną jazdą autem na dwóch kołach, szybkich zsynchronizowanych przejazdach, spektakularnym auto-baletem, driftingiem, a także akrobacjami i skokami z pojazdami w ruchu.

Pokażemy, że quad nie jest tylko zabawką, ale także pojazdem przeznaczonym do jazdy ekstremalnej. Dla przykładu dwunastoletni Antonín jeździ swoja Hondą na tylnych, bocznych i przednich kolach. Odstrzałem jadącego auta bazooką wciągamy widza na plan nakręcania filmu akcji. Zastrzelenie człowieka to scenka pełna krwi z kryminalnym tłem, która rozpoczyna się rozbiciem butelki o głowę, a następnie zastrzeleniem oprawcy.

Jako pierwszy team w Europie wykorzystujemy quada do skoków nad autami. Przy skokach jeszcze chwile zostaniemy, ponieważ jest to nasz gwóźdź programu. Skaczemy autami, motocyklami i quadem stopniowo zwiększając odległość aż do przeskoku nad 13 samochodami.

Temu wszystkiemu towarzyszy wiele efektów, a także eksplozji. Na koniec pokaz z amerykańskich zawodów Monster Truck.

Wszystko zabarwione demoniczną muzyką, wieloma pirotechnicznymi efektami i 35000W efektów świetlnych.

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE !!!

Flott Cascaders Team v/s Traken Bohemia Stunt Riding Turne 2011 jest pod wieloma względami wyjątkowe. W tym roku udało nam się namówić do współpracy kogoś bardzo wyjątkowego - pionierów, którzy nie mają sobie równych w historii kaskaderskich pokazów plenerowych. W jednym, zintegrowanym spektaklu z podrasowanymi samochodami, wyścigowymi specjałami, akrobacjami, skokami, ogniem i eksplozjami wystąpią … rycerze na koniach w pełnej zbroi rodem ze średniowiecza, którzy będą walczyć ze współczesnymi gladiatorami.

Ryk silników będzie się mieszał ze zgrzytem broni, łamaniem kopii i rżeniem koni. Sami nie wierzyliśmy, że jest to możliwe. Jednak udało się. Dzięki długim treningom, ale głownie dzięki wielce profesjonalnemu podejściu kaskaderskiego teamu na koniach TRAKEN.

 

kaskaderzy005.jpg

kaskaderzy006.jpg


W pokazie wykorzystujemy 13 aut osobowych w większości specjalnie zmodyfikowanie BMW E36 2.0i . Dwa monster trucki, dwa wyczynowe quady, dwa motocykle motocrossowe, motocykl trialowy GAS GAS, jeden wyścigowy gokart i uliczny specjał: CBR. Szesnaście kilowat muzyki, niezliczona ilość ramp i setki świateł.

Przepis

Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać. (Szef kuchni)


Miejsce : Pińczów - Stadion
Data: 24.06.2011 godz. 20:00
Cena biletów 30 zł. Kasa czynna na 1 godz. przed impreząReklama.

Zobacz także

Trwa budowa mostu w Nowym Korczynie (Prom Nowy Korczyn- Borusowa będzie czynny cały czas)

Dodane: 2019-11-08 14:12 - Komentarze  (2)  czytane (1789)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.249.15

-1 (2011-06-21 16:17:42)

"Możemy oświetlić i nagłośnić wielkie stadiony" - ciekawe jak sobie dacie radę w Pińczowie
hm...... gorzej będą myśleli ten Pińczów to jakiś stadion

-pogh807 WGBTFA (2011-06-21 16:04:11)

OMG JAKI ŻAL ;)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

2 maja Dzień Flagi

2 maja - dzień flagi narodowej. Flaga, godło narodowe i hymn to obok tradycji, historii, kultury i języka podstawa świadomości narodowej...