Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Powiatowy Konkurs Plastyczny 'EKO - Plakat' (foto)

Dodał: admin Data: 2019-06-19 16:31:41 (czytane: 3310)

11 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju została otwarta wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „EKO - Plakat”. Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów



Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Starosta Powiatu - Jerzy Kolarz, Wicestarosta Powiatu - Stanisław Klimczak oraz Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska – Andrzej Lasak.

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody takie jak: rower, Smartwatche, JBL, hulajnogi, plecaki, kredki, gry  itp.



Lista uczniów nagrodzonych

Szkoły Podstawowe -  Klasy I - III:

I miejsce  - Luigi Podolski - Szkoła Podstawowa w Stopnicy
II miejsce - Kinga Sadowska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
III miejsce - Szymon Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie



Wyróżnienia:
Szkoły Podstawowe -  Klasy I – III
Jakub Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Dominika Sowula - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Maja Nowicka - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach
Weronika Czerw - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju
Wiktor Bartos - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Magdalena Galus - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Busku – Zdroju
Blanka Wiewióra - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Busku – Zdroju
Lena Musiał - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Adam Kopacz - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu
Karol Basa - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach
Magdalena Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

 

Szkoły Podstawowe - Klasy IV – VI:
I miejsce - Zuzanna Lasia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku - Zdroju
II miejsce - Zuzanna Prędka - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu
III miejsce - Julia Otręba - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie


Wyróżnienia:
Szkoły Podstawowe - Klasy  IV – VI:
Julia Gaweł - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym  Korczynie
Michalina Romanek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
Gabriel Schabowski - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie
Patrycja Rzepecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
Oliwia Kostur - Szkoła Podstawowa w Jarząbkach
Roksana Kempa - Publiczna  Szkoła Podstawowa w Siesławicach
Milena Gwóźdź - Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
Kinga Rudnik - Zespół Szkół Specjalnych w Busku – Zdroju
Maja Baran - Szkoła Podstawowa w Balicach
Maria Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Wiktoria Palmąka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach

 Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum:
I miejsce - Dawid Pacholec - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie
II miejsce - Aleksandra Mącznik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie
III miejsce - Izabela Szymańska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie

Wyróżnienia
Szkoła podstawowa klasy VII – VIII oraz  Gimnazjum:
Klaudia Woźniak - Gimnazjum w Wiślicy
Julia Solarska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiślicy
Karolina Kaczmarczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Kinga Sobczyk - Zespół Szkół Specjalnych w Busku - Zdroju
 

Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce - Gabriela Bochenek - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju
II miejsce - Oliwia Bińczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju
III miejsce - Wiktoria Kosela - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku - Zdroju

Wyróżnienia


Szkoły Ponadgimnazjalne:
Amelia Spaczyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju
Natalia Pieterwas - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju
Aleksandra Cabaj - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju
Piotr Fit - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Organizatorzy docenili również inspirującą rolę nauczycieli i wychowawców wszystkich nagrodzonych uczestników konkursu, wręczając im w dowód uznania dyplomy z podziękowaniem za propagowanie wiedzy ekologicznej wśród swoich podopiecznych.

Wszyscy zaproszeni skorzystali z poczęstunku, który przygotowali uczniowie klas gastronomicznych  Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu:  zobacz galerię zdjęć

 

http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/foto/_inne/starostwo_logo_podpis.jpg

Zobacz także

Zakończono projekt Małe Miasto Busko-Zdrój (foto/video)

Dodane: 2019-09-16 16:49 - Komentarze  (0)  czytane (3097)

TAGI:



Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.120.174

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs! Wygraj podwójne zaprszenie na koncert w Wieczór Andrzejkowy - "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy"
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
więcej

Kultura, rozrywka

UWAGA KONKURS!!! Wygraj podwójne zaprszenie na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert - Wieczór Andrzejkowy - "DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY ". Koncert odbędzie się dnia 29 listopada br. godz.18.00, w sali BSCK w Busku Zdroju. więcej»

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zmiana czasu na zimowy - będziemy spać o godzinę dłużej

W nocy z soboty na niedzielę (26/27 października) przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, z 3.00 na 2.00 w nocy. Co oznacza, że śpimy...