Strona startowa

Patronat

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Data:10 03 2019 - 15 06 2019
Miejsce: Województwo Świętokrzyskie


Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem IV ligi świętokrzyskiej piki nożnej:

10-03-2019 - GKS Nowiny - LUBRZANKA Kajetanów - 17.00
10-03-2019 - KORONA II Kielce - HETMAN Włoszczowa - 17.00
10-03-2019 - ALIT Ożarów - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 17.00
10-03-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - NIDA Pińczów - 17.00
10-03-2019 - NEPTUN Końskie - PARTYZANT Radoszyce - 17.00
10-03-2019 - POGOŃ Staszów - WIERNA Małogoszcz - 17.00
10-03-2019 - ŁKS Łagów - NAPRZÓD Jędrzejów - 17.00
10-03-2019 - KAMIENNA Brody - UNIA Sędziszów - 17.00
10-03-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 14.00

17-03-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - WIERNA Małogoszcz - 17.00
17-03-2019 - ŁKS Łagów - POGOŃ Staszów - 17.00
17-03-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - UNIA Sędziszów - 17.00
17-03-2019 - NIDA Pińczów - NEPTUN Końskie - 17.00
17-03-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŁYSICA Bodzentyn - 17.00
17-03-2019 - HETMAN Włoszczowa - ALIT Ożarów - 17.00
17-03-2019 - KORONA II Kielce - LUBRZANKA Kajetanów - 17.00
17-03-2019 - GKS Nowiny - KAMIENNA Brody - 17.00
17-03-2019 - PARTYZANT Radoszyce - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 14.00

24-03-2019 - ALIT Ożarów - LUBRZANKA Kajetanów - 17.00
24-03-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - HETMAN Włoszczowa - 17.00
24-03-2019 - NEPTUN Końskie - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 17.00
24-03-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - NIDA Pińczów - 15.00
24-03-2019 - WIERNA Małogoszcz - PARTYZANT Radoszyce - 17.00
24-03-2019 - ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 17.00
24-03-2019 - KAMIENNA Brody - NAPRZÓD Jędrzejów - 17.00
24-03-2019 - KORONA II Kielce - GKS Nowiny - 17.00
24-03-2019 - UNIA Sędziszów - POGOŃ Staszów - 17.00

31-03-2019 - POGOŃ Staszów - NAPRZÓD Jędrzejów - 17.00
31-03-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - UNIA Sędziszów - 17.00
31-03-2019 - ŁKS Łagów - PARTYZANT Radoszyce - 17.00
31-03-2019 - NIDA Pińczów - WIERNA Małogoszcz - 17.00
31-03-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 15.00
31-03-2019 - HETMAN Włoszczowa - NEPTUN Końskie - 17.00
31-03-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - ŁYSICA Bodzentyn - 17.00
31-03-2019 - GKS Nowiny - ALIT Ożarów - 17.00
31-03-2019 - KORONA II Kielce - KAMIENNA Brody - 17.00

07-04-2019 - ALIT Ożarów - KORONA II Kielce - 17.00
07-04-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - GKS Nowiny - 17.00
07-04-2019 - NEPTUN Końskie - LUBRZANKA Kajetanów - 17.00
07-04-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - HETMAN Włoszczowa - 16.00
07-04-2019 - WIERNA Małogoszcz - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 17.00
07-04-2019 - ŁKS Łagów - NIDA Pińczów - 17.00
07-04-2019 - UNIA Sędziszów - PARTYZANT Radoszyce - 17.00
07-04-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 17.00
07-04-2019 - KAMIENNA Brody - POGOŃ Staszów - 17.00

10-04-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - POGOŃ Staszów - 16.00
10-04-2019 - PARTYZANT Radoszyce - NAPRZÓD Jędrzejów - 16.00
10-04-2019 - NIDA Pińczów - UNIA Sędziszów - 16.00
10-04-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŁKS Łagów - 16.00
10-04-2019 - HETMAN Włoszczowa - WIERNA Małogoszcz - 16.00
10-04-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 16:30
10-04-2019 - GKS Nowiny - NEPTUN Końskie - 16.00
10-04-2019 - KORONA II Kielce - ŁYSICA Bodzentyn - 16.00
10-04-2019 - ALIT Ożarów - KAMIENNA Brody - 16.00

14-04-2019 - KAMIENNA Brody - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 16.00
14-04-2019 - POGOŃ Staszów - PARTYZANT Radoszyce - 16.00
14-04-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - NIDA Pińczów - 16.00
14-04-2019 - UNIA Sędziszów - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 16.00
14-04-2019 - ŁKS Łagów - HETMAN Włoszczowa - 16.00
14-04-2019 - WIERNA Małogoszcz - LUBRZANKA Kajetanów - 16.00
14-04-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - GKS Nowiny - 16.00
14-04-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - ALIT Ożarów - 16.00
14-04-2019 - NEPTUN Końskie - KORONA II Kielce - 16.00

20-04-2019 - PARTYZANT Radoszyce - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 16.00
20-04-2019 - NIDA Pińczów - POGOŃ Staszów - 16.00
20-04-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - NAPRZÓD Jędrzejów - 16.00
20-04-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - ŁKS Łagów - 16.00
20-04-2019 - GKS Nowiny - WIERNA Małogoszcz - 16.00
20-04-2019 - KORONA II Kielce - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 15.00
20-04-2019 - ALIT Ożarów - NEPTUN Końskie - 16.00
20-04-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - KAMIENNA Brody - 16.00
20-04-2019 - HETMAN Włoszczowa - UNIA Sędziszów - 16:30

28-04-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - ALIT Ożarów - 17.00
28-04-2019 - WIERNA Małogoszcz - KORONA II Kielce - 11.00
28-04-2019 - ŁKS Łagów - GKS Nowiny - 15.00
28-04-2019 - UNIA Sędziszów - LUBRZANKA Kajetanów - 15.00
28-04-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - HETMAN Włoszczowa - 15.00
28-04-2019 - POGOŃ Staszów - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 15.00
28-04-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - NIDA Pińczów - 15.00
28-04-2019 - KAMIENNA Brody - PARTYZANT Radoszyce - 15.00
28-04-2019 - NEPTUN Końskie - ŁYSICA Bodzentyn - 15.00

01-05-2019 - NIDA Pińczów - PARTYZANT Radoszyce - 15.00
01-05-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 15.00
01-05-2019 - HETMAN Włoszczowa - POGOŃ Staszów - 15.00
01-05-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - NAPRZÓD Jędrzejów - 15.00
01-05-2019 - GKS Nowiny - UNIA Sędziszów - 15.00
01-05-2019 - KORONA II Kielce - ŁKS Łagów - 15.00
01-05-2019 - ALIT Ożarów - WIERNA Małogoszcz - 15.00
01-05-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 17.00
01-05-2019 - NEPTUN Końskie - KAMIENNA Brody - 15.00

05-05-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - NEPTUN Końskie - 17.00
05-05-2019 - WIERNA Małogoszcz - ŁYSICA Bodzentyn - 15.00
05-05-2019 - ŁKS Łagów - ALIT Ożarów - 15.00
05-05-2019 - UNIA Sędziszów - KORONA II Kielce - 11.00
05-05-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Nowiny - 11.00
05-05-2019 - POGOŃ Staszów - LUBRZANKA Kajetanów - 15.00
05-05-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - HETMAN Włoszczowa - 15.00
05-05-2019 - PARTYZANT Radoszyce - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 15.00
05-05-2019 - KAMIENNA Brody - NIDA Pińczów - 15.00

12-05-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - NIDA Pińczów - 15.00
12-05-2019 - HETMAN Włoszczowa - PARTYZANT Radoszyce - 15.00
12-05-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 15.00
12-05-2019 - GKS Nowiny - POGOŃ Staszów - 15.00
12-05-2019 - KORONA II Kielce - NAPRZÓD Jędrzejów - 15.00
12-05-2019 - ALIT Ożarów - UNIA Sędziszów - 15.00
12-05-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS Łagów - 15.00
12-05-2019 - NEPTUN Końskie - WIERNA Małogoszcz - 15.00
12-05-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - KAMIENNA Brody - 17.00

19-05-2019 - WIERNA Małogoszcz - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 17.00
19-05-2019 - ŁKS Łagów - NEPTUN Końskie - 14.00
19-05-2019 - UNIA Sędziszów - ŁYSICA Bodzentyn - 14.00
19-05-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - ALIT Ożarów - 14.00
19-05-2019 - POGOŃ Staszów - KORONA II Kielce - 11.00
19-05-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - GKS Nowiny - 14.00
19-05-2019 - PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA Kajetanów - 14.00
19-05-2019 - NIDA Pińczów - HETMAN Włoszczowa - 14.00
19-05-2019 - KAMIENNA Brody - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 14.00

25-05-2019 - HETMAN Włoszczowa - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 14.00
25-05-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - NIDA Pińczów - 14.00
25-05-2019 - GKS Nowiny - PARTYZANT Radoszyce - 14.00
25-05-2019 - KORONA II Kielce - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 14.00
25-05-2019 - ALIT Ożarów - POGOŃ Staszów - 14.00
25-05-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - NAPRZÓD Jędrzejów - 14.00
25-05-2019 - NEPTUN Końskie - UNIA Sędziszów - 14.00
25-05-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - ŁKS Łagów - 17.00
25-05-2019 - WIERNA Małogoszcz - KAMIENNA Brody - 14.00

02-06-2019 - ŁKS Łagów - WIERNA Małogoszcz - 13.00
02-06-2019 - UNIA Sędziszów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 17.00
02-06-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - NEPTUN Końskie - 13.00
02-06-2019 - POGOŃ Staszów - ŁYSICA Bodzentyn - 13.00
02-06-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - ALIT Ożarów - 13.00
02-06-2019 - PARTYZANT Radoszyce - KORONA II Kielce - 11.00
02-06-2019 - NIDA Pińczów - GKS Nowiny - 13.00
02-06-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - LUBRZANKA Kajetanów - 13.00
02-06-2019 - KAMIENNA Brody - HETMAN Włoszczowa - 13.00

09-06-2019 - LUBRZANKA Kajetanów - HETMAN Włoszczowa - 13.00
09-06-2019 - GKS Nowiny - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 13.00
09-06-2019 - KORONA II Kielce - NIDA Pińczów - 13.00
09-06-2019 - ALIT Ożarów - PARTYZANT Radoszyce - 13.00
09-06-2019 - ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 13.00
09-06-2019 - NEPTUN Końskie - POGOŃ Staszów - 13.00
09-06-2019 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - NAPRZÓD Jędrzejów - 17.00
09-06-2019 - WIERNA Małogoszcz - UNIA Sędziszów - 13.00
09-06-2019 - ŁKS Łagów - KAMIENNA Brody - 13.00

15-06-2019 - UNIA Sędziszów - ŁKS Łagów - 13.00
15-06-2019 - NAPRZÓD Jędrzejów - WIERNA Małogoszcz - 13.00
15-06-2019 - POGOŃ Staszów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 17.00
15-06-2019 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - NEPTUN Końskie - 13.00
15-06-2019 - PARTYZANT Radoszyce - ŁYSICA Bodzentyn - 13.00
15-06-2019 - NIDA Pińczów - ALIT Ożarów - 13.00
15-06-2019 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - KORONA II Kielce - 11.00
15-06-2019 - HETMAN Włoszczowa - GKS Nowiny - 13.00
15-06-2019 - KAMIENNA Brody - LUBRZANKA Kajetanów - 13.00



Imprezy

Patronat
2019-02-17 - 2019-03-10

Terminarz Kina Szkatułka

Patronat
2019-03-10 - 2019-06-15

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Konkursy

Konkurs zakończony: Wygraj bukiet kwiatów z dostawą w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Wygraj kolację walentynkową w Bristol Art & Medical Spa
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na spektakl komediowy PIKANTNI
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na seans Planeta Singli 2
Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda