Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Niepodległa do Hymnu' - Razem świętujmy naszą Niepodległość!

Dodał: Marta Data: 2023-11-07 09:52:40 (czytane: 1872)

105 lat temu Polska odzyskała niepodległość. Święto 11 listopada przypomina nam o tym ważnym wydarzeniu. W tym duchu, Biuro 'Niepodległa' serdecznie zaprasza wszystkich Polaków, niezależnie od miejsca pobytu, do włączenia się w wyjątkową akcję "Niepodległa do Hymnu."

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójTo już szósta edycja tej wyjątkowej inicjatywy, która ma na celu uczcić naszą historię, dziedzictwo i niepodległość poprzez wspólne śpiewanie naszego hymnu - Mazurka Dąbrowskiego. Akcja ta zyskuje coraz większą popularność i łączy Polaków na całym świecie.

Od 2018 roku na mapę wydarzenia wpisuje się około 1000 podmiotów, które organizują wspólne śpiewanie na 6 kontynentach. W 2023 roku, to także ty możesz wziąć udział w tej wyjątkowej inicjatywie i zostawić swój ślad na mapie tego historycznego wydarzenia!

 Zobacz

Aby wziąć udział w akcji "Niepodległa do Hymnu," wystarczy zaplanować wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, dodać swoje wydarzenie na mapę za pomocą prostego formularza online, a następnie 11 listopada 2023 o godzinie 12:00 zaśpiewać razem z innymi cztery zwrotki hymnu. Możecie to zrobić podczas oficjalnych uroczystości państwowych, podczas wydarzeń lokalnych w kraju i za granicą.

Przez lata w akcji "Niepodległa do Hymnu" brali udział różni ludzie i grupy. Śpiewali m.in. morsy podczas zimowych kąpieli w jeziorze Dywity, wędrowcy na szczycie Śnieżki, sportowcy i kibice na meczach siatkówki w kolejce PlusLigi, a także uczestnicy wielu imprez i festynów na rynkach polskich miast i miasteczek.

/red/


Tagi: 11 listopada   Święto Niepodległości   hymn  

Zobacz także

Mikołaj z Wolną Grupą Motocyklową Ponidzie i Stowarzyszeniem 'Gesty Regesty'

Dodane: 2023-12-07 12:46 - Komentarze  (0)  czytane (486)

TAGI: Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie, Gesty Regesty, PińczówKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.229.63.28

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet_ponidzietv'@'195.78.66.16' (using password: YES) in /home/realnetpl/domains/staszow24.pl/public_html/config/tv_config.php on line 10
Unable to connect to database