Wiadomości - Kronika policyjna
Podwale: Płonęła stodoła, na miejscu pięć zastępów straży
Dodał: Marta Data: 2025-02-08 09:36:12 (czytane: 6092)
W piątkowy wieczór, 7 lutego, w miejscowości Podwale, gmina Pacanów doszło do pożaru stodoły. Ogień zauważyła około godziny 20:30 mieszkanka posesji, która natychmiast wezwała straż pożarną.
Na miejsce skierowano pięć zastępów straży pożarnej, w tym jednostki OSP Błotnowola, Oblekoń, Rataje Karskie, Pacanów oraz JRG Busko-Zdrój. W działaniach uczestniczył także patrol policji.
W stodole, która nie była podłączona do instalacji elektrycznej, przechowywano węgiel oraz traktorek do trawy. Dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień nie rozprzestrzenił się na inne budynki, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przyczyny pożaru ustala policja.
Więcej zdjęć pod artykułem
Zdjęcia: OSP Błotnowola
Reklama.
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.170