Wiadomości - Kultura, rozrywka
Silent Disco na zakończenie wakacji w Pińczowie
Dodał: Marta Data: 2025-08-25 09:07:35 (czytane: 8614)
W piątek, 29 sierpnia, na boisku przy kortach (Orlik) na osiedlu Grodzisko w Pińczowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod gołym niebem – Silent Disco vol. 1. To niecodzienna forma zabawy tanecznej, podczas której uczestnicy zakładają bezprzewodowe słuchawki i sami wybierają kanał muzyczny, do którego chcą tańczyć.
Dzięki takiej formule każdy może zdecydować, czy bawi się przy radiowych hitach, muzyce klubowej czy przy przebojach lat 70., 80. i 90. Za muzyczną oprawę odpowiada DJ Spicy Kamil Stanisz, a dodatkowo przygotowana zostanie strefa chilloutu, sprzyjająca chwilom odpoczynku.
Wstęp na wydarzenie jest wolny. Słuchawki wydawane będą od godziny 18:30 po wypełnieniu krótkiego formularza wypożyczenia u organizatora. Start zabawy zaplanowano na godzinę 19:00.
Silent Disco organizowane jest w ramach projektu „Przystań kultury”, dofinansowanego ze środków Fundacji Orlen im. Ignacego Łukasiewicza.
Regulamin
Tagi: disco Pińczów zakonczenie wakacji
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.169









