Strona startowa

Wiadomości - Sport

Wyjazdowa wygrana MKS Busko-Zdrój w Radoszycach.

Dodał: admin Data: 2012-09-06 10:01:17 (czytane: 8352)

W 5 kolejce IV ligi świętokrzyskiej w wyjazdowym spotkani piłkarze MKS Busko pokonali Partyzanta Radoszyce 3:2. Dwie bramki dla buskiego zespołu strzelił Dawid Kumor. Na listę strzelców wpisał się, także Piotr Rajca.

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

MERIDIAN Usługi Geodezyjne Maciej Sochacki
meridianweb.pl,geodezja, geodeta, geodezja, mapa, działka, pomiar, obsługa inwestycji, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia, mapa do celów projektowych, wytyczenia, projekty budowlane, Staszów, Połaniec, Bogo

Krakowska 14. 28-200, Staszów

Spotkanie w Radoszycach miało wiele oblicz. Już w 9 minucie spotkania buski zespół na prowadzenie wyprowadził Piotr Rajca. Partyzant jednak zdołał zdobyć dwie bramki po głupich błędach i wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy Zdroju tanio skóry sprzedać nie zamierzali. W 70 minucie trener na boisko wprowadził Dawida Kumora. Zawodnik ten zdobył dwie bramki w 75 i 85 minucie, po bardzo ładnych akcjach Boguszewskiego. Cieszą trzy punkty wywiezione z trudnego terenu, bo wynik mógł być różny. Gospodarze mieli okazje na zdobycie bramek, ale brakowało skuteczności. Urazy z gry w tym spotkaniu wykluczyły Arkadiusza i Rafała Charygów.

„Chwała chłopakom za podjęcie walki do samego końca. Opłaciło się, dlatego, że wracamy z wyjazdu z trzema punktami” – powiedział po meczu trener Zdroju, Sławomir Grzesik.